Menu

Magda Gessler poleca
Recommended by Magda Gessler
Szef kuchni poleca
Recommended by chefDrodzy Goście! / Dear Guests!

Wszystkie dania przygotowywane są od podstaw na miejscu, w związku z tym czas oczekiwania może wynieść do 30 min.
All the dishes are prepared on-the-site from scratch, accordingly, the lead time may be up to 30 min.
Ceny w menu są aktualne od dnia 01.05.2019 r. i zawierają podatek vat. W naszych wyrobach mogą występować następujące alergeny: gluten, orzechy ziemne, soja, mleko i produkty pochodne, jaja. Szczegółowe informacje dotyczące składu i potencjalnych alergenów, które mogą występować w naszych wyrobach są dostępne u obsługi lokalu.

gluten / gluten
jaja / eggs
seler / celery
ryby / fish
orzechy / nuts
mięczaki / molluscs
nasiona / seeds
skorupiaki / crustaceans
migdały / almonds
łubin / lupine
mleko / milk
związki siarki / sulphur

Szczegółowe informacje dotyczące składu i potencjalnych alergenów, które mogą występować w naszych wyrobach są dostępne u obsługi lokalu.
The detailed information concerning the composition and possible allergens, which may be contained in our products, are available. Do not hesitate to inquire our staff.

Nasze wyróżnienia

Miło nam poinformować, że GOSPODA KWAŚNICA głosami użytkowników, otrzymała rekomendację zamieszczoną na portalu „RestaurantGuru” oraz wyróżnienie w przewodniku “Magda Gessler poziomki 2018/2019 – Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce”

Gospoda Kwaśnica informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij