Kuchenne Rewolucje

Wielki sukces Magdy Gessler i Gospody Kwaśnica

Magda Gessler to znana i lubiana restauratorka w Polsce. Barwna i niezwykła osobowość. Jest autorką wielu znaczących książek kucharskich. Właścicielka wielu prestiżowych restauracji i kawiarni w całej Polsce. Jedzenie jest jej pasją - stale komponuje nowe potrawy zwracając przy tym uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły. Dba o to, aby w jej restauracjach i kawiarniach był wysoki standard nie tylko jedzenia, ale także przede wszystkim obsługi i wystroju wnętrza.

Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler realizowany przez stację telewizyjną TVN  przez kilka dni pracowała w restauracji Sjesta. Efekt? To teraz góralska Gospoda Kwaśnica. Szukając pomysłu na Sjestę w Częstochowie, Magda Gessler wpadła na pomysł stworzenia góralskiej knajpy niemal u stóp Jasnej Góry. Nowa karta menu- zawierająca tradycyjne góralskie potrawy. Metamorfoza widoczna jest już przed wejściem - to nowy szyld Gospody Kwaśnica i góralskie motywy na szybach. Stare, smutne wnętrze zastąpiły kolorowe, góralskie motywy z charakterystycznymi góralskimi wzorami. Odwiedzając Gospodę Kwaśnicę z pewnością na chwilę przeniesiesz się w nasze piękne polskie tatry.

 

"Tak dobrej kuchni góralskiej nie jadłam nawet w górach"

MAGDA GESSLER

Nasze wyróżnienia

Miło nam poinformować, że GOSPODA KWAŚNICA głosami użytkowników, otrzymała rekomendację zamieszczoną na portalu „RestaurantGuru” oraz wyróżnienie w przewodniku “Magda Gessler poziomki 2018/2019 – Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce”

Gospoda Kwaśnica informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij