Z miłości i pasji do jedzenia

W naszym mieście nie brakuje kawiarni, czy też restauracji z dobrym jedzeniem. Jednak jest w Częstochowie restauracja inna niż wszystkie, która powstała z połączenia pasji do gór i góralskiego jedzenia - GOSPODA KWAŚNICA. Każdy kto tylko wejdzie do środka, od razu poczuje magię tego miejsca. Piękne i przytulne miejsce usytuowane w samym centrum Częstochowy niedaleko Ratusza Miejskiego. Dla właściciela Darka Klekowskiego jego restauracja jest najważniejsza. Od najmłodszych lat gotowanie było jego pasją i to własnie z gastronomią wiązał swoją przyszłość. Początkowo jako kucharz, szef kuchni w częstochowskich restauracjach z biegiem lat rozpoczął swoją własną działalność. Dba o każdy drobny szczegół zarówno w potrawach, jak i w wystroju. Kto raz spróbuje tych smakołyków na pewno wróci po więcej. Znakomite zdolności kulinarne Darka sprawiają, że dania łączą w sobie zarówno góralskie tradycje, jak i nowoczesne rozwiązania. Wszystkie potrawy są przygotowane przez nas od podstaw.

Restauracja to również znakomite miejsce na spędzenie czasu w większym gronie rodzinnym, czy wśród znajomych. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług z dziedziny organizacji imprez okolicznościowych takich jak: urodziny, chrzciny, komunie oraz spotkania towarzyskie i biznesowe. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie. Organizujemy przyjęcia do 30 osób.

Naszym celem jest zapewnienie  niezapomnianych doznań smakowych gościom odwiedzającym restaurację Gospoda Kwaśnica. Warto choć na chwilę zatrzymać się w Gospodzie Kwaśnicy, aby spróbować tradycyjnych góralskich potraw i przenieść swoje kubki smakowe w tatrzańskie klimaty.

Zapraszamy!

Nasze wyróżnienia

Miło nam poinformować, że GOSPODA KWAŚNICA głosami użytkowników, otrzymała rekomendację zamieszczoną na portalu „RestaurantGuru” oraz wyróżnienie w przewodniku “Magda Gessler poziomki 2018/2019 – Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce”

Gospoda Kwaśnica informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij